Konstruktér / konstruktérka

Aktualizováno: 8. 10. 2020 14:25:37

Popis pracovní pozice:

  • zpracování, řízení a vedení projektů

  • tvorba projektové a výrobní dokumentace v AutoCAD a Solid Edge

  • konstrukce přidělených produktů dle plánu

  • spolupráce s technologií při optimalizaci výroby - konstruování přípravků do výroby

Požadujeme:

  • dobré komunikační a písemné schopnosti

  • Vzdělání VŠ, SŠ (strojní nebo stavební zaměření výhodou)

  • praxe ve výrobě výhodou

  • analytické myšelní

  • znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou

  • Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD, Solid Edge - výhodou

  • tvůrčí přístup

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • odpovídající mzdové podmínky

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

  • možnost závodního stravování

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu uvedenou níže.