Manažer / manažerka kvality

Aktualizováno: 8. 10. 2020 14:17:04

Popis pracovní pozice:

  • odpovědnost za kontrolu kvality ve výrobě (vstupní / mezioperační / výstupní)

  • řešení reklamací se zákazníky, komunikace s mateřskou společností

  • práce na zlepšování managementu kvality

  • tvorba dokumentace systému řízení v podobě směrnic a instrukcí

  • provádění interních auditů

  • správa dokumentů dle EN1090

Požadujeme:

  • být flexibilní a mít aktivní přístup práci

  • vzdělání VŠ, SŠ

  • praxe ve výrobě výhodou

  • cestování by nemělo být překážkou, ale naopak výzvou

  • organizační a komunikační dovednosti

  • znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • odpovídající mzdové podmínky

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

  • možnost závodního stravování

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu uvedenou níže.