Konstruktér - statik

Aktualizováno: 18. 1. 2021 9:40:38

Popis pracovní pozice:

  • spolupráce na vývoji nových konstrukčních detailů obytných kontejnerů

  • tvorba konstrukčních detailů v souladu s evropskými standardy

  • spolupráce s technologickým a konstruktérským oddělením při vývoji nových konstrukčních detailů

  • komunikace s hlavním vývojovým centrem v mateřské společnosti (Rakousko)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru konstrukce a statika staveb

  • praxe v podobném oboru výhodou

  • dobré komunikační a písemné schopnosti

  • kreativitu a analytické myšlení

  • tvůrčí přístup

  • znalost výpočetních softwarů na bázi metody konečných prvků

  • znalost výpočetních softwarů SCIA Nemetschek

  • znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • odpovídající mzdové podmínky

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

  • možnost závodního stravování