Pracovník/pracovnice úklidu konstrukcí budov

Aktualizováno: 30. 7. 2021 9:47:07

Popis pracovní pozice:

  • plnění pokynů nadřízeného a jim zadané úkoly. Dodržování předpisů zaměstnavatele a předpisů k zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví osob, požár-ní ochrany, ochrany životního prostředí aj.

  • provádění denní údržby a kontrol svěřeného vybavení pracovních pomůcek a zařízení

  • provádění běžné údržby konstrukcí a podlahy budov, např. nátěr, obnovení značení

  • ruční i mechanizovaná manipulace s břemeny (např. paletový vozík, vysokozdvižný vozík)

  • používání ručních a strojních úklidových prostředků

  • práce převážně v noci

  • mytí oken

  • provádění suchého i mokrého úklidu ocelových konstrukcí hal a částí technolo-gií ze země i z pojízdné zdvihací pracovní plošiny nebo žebříku – stírání a vysávání prachu

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu

  • dobrý zdravotní stav (převážně práce v noci)

  • základní vzdělání, OU, SOU

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • odpovídající mzdové podmínky

  • možnost závodního stravování

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: kminkovap@csv.cz

Nebo volejte: Petra Kmínková, tel.: 735 753 382