Asistent/asistentka výrobně technického ředitele

Aktualizováno: 30. 7. 2021 10:01:29

Popis pracovní pozice:

  • spolupráce a podpora střediska TPV

  • plánování a organizování schůzek a kalendáře výrobního ředitele

  • podílení se na zavádění a zlepšování procesů

  • kontrola plnění úkolů

  • administrativní support (evidence dokumentů, skenování, tisk)

  • účast na týmových poradách, vedení a aktualizace zápisů

  • zpracování přehledných reportů v Excelu, dokumentů ve Wordu či prezentací v PPT

  • výborná znalost MS Office

Požadujeme:

  • znalost MS Office

  • praxe ve strojírenské oblasti výhodou

  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu

  • znalost NJ podmínkou

  • řidičský průkaz sk. B

  • SŠ (technický obor výhodou)

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové podmínky, ohodnocení dle dosavadní praxe

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

  • možnost závodního stravování

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj strukturovaný životopis písemně na adresu: kminkovap@csv.cz

Nebo volejte: Petra Kmínková, tel.: 735 753 382