Linka práškového lakování

Profil společnosti

Výroba obytných, sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

CS-CONT s.r.o. je expandující, dynamickou společností s obrovským potenciálem růstu, která zaměstnává více než 500 zaměstnanců a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v okrese Jeseník. Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu růstu, rozvoji odborných znalostí a dovedností.

Obchodování s kontejnery (prodej a pronájem) v celé Evropě je organizováno firmou CONTAINEX Container – Handelsgesellschaft m.b.H., která se v lednu 2018 stala 100% vlastníkem akciové společnosti Česko – slezská výrobní. Firma je součástí rakouského koncernu WALTER GROUP. Její finanční zázemí zabezpečuje naší společnosti odpovídající solventnost a umožňuje zabývat se tím podstatným, a to je výroba obytných a sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

Stabilní postavení na tuzemském i zahraničním trhu je především výsledkem dlouholeté spolupráce s našimi partnery a dodavateli a proto naše firma klade důraz na jejich spokojenost, na kvalitu dodávaných výrobků a dodržování dohodnutých závazků a termínů.

Koneční zákazníci oceňují rychlost, flexibilitu a variabilitu našich výrobků. Nespornou výhodou je možnost demontáže a opětovné montáže celého objektu na novém místě. Více informací a možnosti provedení výrobků najdete na www.containex.com.